2019/2020 II poolaasta sündmustekalender

07.01.2020

 

AEG

ÜRITUS

VASTUTAJA

E 06.01
kell 9:45

MÄNGUPIDU                                          „Kuuse ärasaatmise pidu“

Õp. Elvi

R 17.01
kell 9:45

TEATRIHOMMIK                                 Etendus „Olafi suur seiklus“

Onu Ervini Lasteteater

K 22.01
kell 16:15

KINOÕHTU                        
Filmi vaatamine

Tagi

T 28.01                     09:45 1.-2. rühm                    10:30 3.-4. rühm                   

MÄNGUPIDU                                        LOOMA-AASTAKARNEVAL            „Metalliroti-aasta“              

Õp. Regina

P 15.02               kell 16:45 - 18:15

TALVINE PEREPÄEV   
Talvine sportlik tegevus koos peredega Viimsis  

Õp. Regina, Mutionu Lasteaia pere

R 31.01
kell 9:45

TEATRIHOMMIK                                Etendus „Pipi peab Eesti sünnipäeva“

Lasteteater “Rõõmulill”

N 06.02

TALVETRALL               
Audentese spordihallis

4. rühm,           õp. Regina

R 14.02
09:45 1.-2. rühm                    10:30 3.-4. rühm     

SÕBRAPÄEV   
MÄNGUPIDU                                         „Saksa-Eesti sõpruspidu“                        (must-punane-kollane, sini-must-valge) 

Õp. Regina

T 18.02
kell 16:15

LUULEÕHTU                                            "Eesti keele kaunis kõla"

Õp. Elvi,              Mutitädi, Mutionu Lasteaia pere

K 19.02
kell 10:00

EESTI VABARIIK 102    
Sünnipäeva vastuvõtt, aktus-kontsert, pildistamine

Õp. Elvi,           4. rühm, Mutionu Lasteaia pere

N 27.02                 kell 10:00

LUULEKONKURSS         
„Eesti keele kaunis kõla“                   Kristiine Linnaosa eelvoor TPIK- s

Rühmaõpetajad

R 06.03
kell 9:45

TEATRIHOMMIK                                   Etendus „Järvepeegli saladus“

Teater “Nipitiri”

K 11.03                  kell 16:15

KINOÕHTU                        
Filmi vaatamine

Tagi

E 23.03 – 
R 27.03

TEATRINÄDAL

Õpetajad

K 25.03
kell 16:30

XVIII MUTIONU TEATRIÕHTU peredele           

Mutionu Lasteaia pere

R 03.04
kell 9:45

TEATRIHOMMIK                                   Etendus „Puhtu ja Mustu“

Onu Ervini Lasteteater

N 09.04
09:30 2. rühm        10:00 1. rühm           10:30 3. rühm      11:00 4. rühm  

MUNADEPÜHA   
MÄNGUPIDU „Munadepüha rõõm"      (Kollase ja valge riietuse päev)

Õp. Elvi

K 15.04       
kell 9:30-12:00               

AVATUD USTE PÄEV

Õpetajad

N 16.04
kell 17:00

TANTSUPÄEV „Võlu oja“                           Vene Kultuurikeskuses

Õp. Regina,       4. rühm      

K 29.04                   kell 17:00

KEVADINE PEREPÄEV                       Sportlikud liikumistegevused koos peredega lasteaia õuealal, üllatus

Õp. Regina, Mutionu Lasteaia pere

K 06.05                   kell 16:30

MÄNGUPIDU „Emmega koos…“  Emadepäeva tähistamine, tegevused töötubades

Rühmaõpetajad, õp. Elvi

K 06.05 –            
R 22.05

LASTE KUNSTITÖÖDE NÄITUS  
Õuesõppemajas

Rühmaõpetajad

R 08.05
10:00 3. rühm     10:45 4. rühm

ESMAABIKOOLITUS   
„Punase risti päev“

Tagi, EPR Tallinna Selts

E 11.05            
kell 11:00

TALLINNA MUTIONU LASTEAIA 59. SÜNNIPÄEV

Mutionu Lasteaia pere

E 11.05            
kell 16:30

HUVITEGEVUSE ÕHTU ja RETROÕHTU peredele

Huviringid, hoolekogu, vilistlased, külalised

T 12.05    
11:00 1.- 2. rühm

KEVADINE SPORDIPÄEV 
lasteaia õuealal

Õp. Regina, rühmaõpetajad

N 14.05              10:00 3.- 4. rühm

KEVADINE SPORDIPÄEV 
Kullo pargis

Õp. Regina, rühmaõpetajad

T 14.05   
kell 16:30

TALGUÕHTU koos peredega

Mutionu Lasteaia pere

K 20.05                   kell 10:00

MAISIMMAN                    
Rocca al Mare Vabaõhumuuseumis

Õp. Elvi, 4. rühm            

N     .05                     kell 16:15

MUTIONU LASTEAIA                                                      II LAULU- JA TANTSUPIDU                    „Laps, kes lustib“
lasteaia õuealal

Õp. Elvi, Mutionu Lasteaia pere, külalised

L 30.05              kell 13:00

4. RÜHMA LÕPUPIDU

Õp. Elvi, 4. rühm            

E 01.06                  kell 10:00 – 13:00    

II TALLINNA LASTEAEDADE LAULUPIDU                                            „Meie lapse laulupai“                       Vabaduse platsil

Tallinna Haridusamet, õp. Elvi, 10 last (IV rühm)

E 01.06     

ÕUESÕPPEPÄEV  
Lastele tegevused ja üllatus

Mutionu Lasteaia pere

2019/2020 I poolaasta sündmustekalender

02.09.2019

 

AEG   

          ÜRITUS

  VASTUTAJA

P 01.09        kell 12:00 

KUNINGANNA KRISTINA PÄEV Kristiine LO lasteaedade laululaste esinemine (8 last)     Löwenruh pargis

Kristiine LOV, õp. Elvi

T 03.09    
kell 10:00

TARKUSEPÄEVA HOMMIK      

Õp. Elvi, õp. Marge, õp. Ülle, 4. rühm

T 10.09        kell 10:00
4. rühm

SÜGISSPORDIPÄEV-MATK                       Kopli parki

Õp. Regina ja rühmaõpetajad

N 12.09        kell 10:30   1., 2., 3. rühm

SÜGISENE SPORDIHOMMIK                Lasteaia hoovialal    

Õp. Regina ja rühmaõpetajad

N 12.09        kell 9:30 2., 3., 4. rühm

SUUKOOLI KOOLITUSPROJEKT

Suukool, 2.,3.,4. rühm

T 17.09            
kell 9:15          3., 4. rühm

KIK PROJEKT Esmatutvus miniloomadega ja leivataignast loomade tegemisega Kuristu talus“               

Tagi, rühmaõpetajad, Kuristu talu

N 19.09  
kell 10:00        4. rühm

SÜGISSPORDIPÄEV                             Kristiine Gümnaasiumi staadionil

Õp. Regina, 
rühmaõpetajad, 4. rühm

R 20.09
kell 9:30

TEATRIHOMMIK                                 Etendus „Imeline puhkus“

Lasteteater Trumm

E 23.09       kell 10:45

MÄNGUPIDU ÕUES                                 „Tere sügis“ (kostüüm, vihmavari, kummikud)

Õp. Elvi, rühmaõpetajad, lapsevanemad

T 24.09       kell 16:30

SÜGISLAAT „Tere sügis“             (sügisandide ja küpsetiste laat, „Mutionu moosikonkurss“)

Hoolekogu, lapsevanemad

R 04.10
kell 10:00 1.-2. rühm  kell 10:45 3.-4. rühm

ÕPETAJATEPÄEV                        Muinasjutu-mängupidu Buratinoga“ (kostüümides)         

Õp. Regina, lapsevanemad

T 08.10       kell

PRAKTILINE EVAKUATSIOONIHARJUTUS        

Politseikolonelleitnant Marti Magnus

R 11.10       kell 16:30

KONTSERT-MÄNGUPIDU KOOS VANAVANEMATEGA „Kummardus vanavanematele“                                Ootame vanaemasid ja vanaisasid külla!

Õp. Elvi, õp. Ülle, õp. Marge, õp. Merike, õp. Aive, 2., 3., 4. rühm

 

K 16.10       kell 9:00

FOTOPÄEV                                        Portree- rühma- ja sõbrapiltide tegemine

Fotograaf Maris

R 18.10
kell 9:45

TEATRIHOMMIK                                 Etendus „Mina küll ei viitsi“

Lasteteater Rõõmulill

K 30.10
kell 16:15

MUTIONU KINOÕHTU                              Filmi vaatamine

Tagi

K 06.11       kell 16:30

MÄNGUPIDU „Issiga koos…“          Isadepäeva tähistamine, tegevused töötubades

Rühmaõpetajad, õp. Elvi

E 11.11       kell 11:00

MÄNGUPIDU ÕUES                      „Mardijooks“ (kostüümides)

Õp. Elvi, Mutitädi, Mutionu Lasteaia pere

K 13.11       kell 16:15

MUTIONU KINOÕHTU                              Filmi vaatamine

Tagi

E 19.11       kell            4. rühm

JÄÄTMEALANE KOOLITUS koolieelikutele                       

Loodussõber Liina

 

R 22.11       kell 9:45

TEATRIHOMMIK                                 etendus „Kes otsib, see leiab“

Miku-Manni Lasteteater

T 26.11       kell 10:00 1., 2. rühm       kell 10:45 3.-4. rühm

MÄNGUPIDU                            „Kadrikarneval“ (kostüümides)

Õp. Regina, lapsevanemad

 

R 29.11

PÄEV ILMA ÕPETAJATETA!              Rühmades lastevanemad

Tagi

E 02.12       kell 9:45

I ADVENDIHOMMIK                                        (1. advendiküünla süütamine)

Õp. Elvi, 3. rühm

E 09.12
kell 9:45

II ADVENDIHOMMIK                                      (2. advendiküünla süütamine)

Õp. Elvi, 2. rühm

N 12.12
kell 09:30

PÄKAPIKKUDE TÖÖTUBA                      (riietus punane, päkapikukostüüm)

Mutionu Lasteaia pere

E 16.12
kell 9:45

III ADVENDIHOMMIK                                     (3. advendiküünla süütamine)

Õp. Elvi, 4. rühm

E 16.12
kell 16:30    4. rühm   

T 17.12
kell 16:30
3. rühm 

K 18.12
kell 10:00    1. rühm

K 18.12
kell 16:00      2. rühm

JÕULUPEOD

Õp. Elvi, rühmaõpetajad

R 20.12         kell 12:00

PIDULIK JÕULULÕUNA

Mutionu Lasteaia pere