TALLINNA MUTIONU LASTEAIA SÜGIS/TALV ÜRITUSED 2016

 

TALLINNA MUTIONU LASTEAIA SÜGISÜRITUSED

                                   2016/2017

 

 AEG  

           ÜRITUS

   VASTUTAJA

 

 

Neljapäeval,

01.09.16

kell 10.00

TARKUSEPÄEVA HOMMIK,      

õp. Elvi ja 4. rühm

 

 

 

Neljapäeval,     .09.16

kell 10.00

 

SÜGISSPORDIPÄEV

KRISTIINE Gümnaasiumi staadionil.

4. rühm,

Õpetajad ja

Regina Rebane

 

 

11.09.2016

Vanavanemate päev

Rühmad tähistavad oktoobris-novembris.

 

 

 

Neljapäeval,

22 .09.16

NUNNUNÄITUS (19.-30.09.16)

(eksponaadid alates 19.09.16)

Õpetajad

 

 

Kolmapäeval,

21.09.2016

kell 11.20

SÜGISE SÜNNIPÄEV

Kummikunäitus „Kummitus kummikus“ (vihmase ilma korral selga vihmariided)

Õp. Regina, Elvi õpetajad

 

 

Esmaspäeval,

03.10.16

Kolmapäeval,

28.09.16

SÜGISSPORDIPÄEV

3.-4.R Stroomi mere äärde

 

1.-2.R Oma hoovis

Õp. Regina, rühmaõpetajad

 

 

Kolmapäeval,

05.10.16

kell 10.00

ÕPETAJATEPÄEVA KONTSERT

Õp. Elvi

4. rühm

 

 

Neljapäeval,

14.10.2016

KOLLETAMISEPÄEV Sügisvärvide pidu

 9.45 1.-2.R.

10.30 3.-4.R.

Õp. Elvi

 

 

Kolmapäeval,

02.11.16

HINGEDEPÄEV

Perepuude näitus – 2,3,4. R

Pildid pereliikmetest – 1.R

( 31.10.16)

 

Õpetajad

 

 

 

 

Kolmapäeval,

09.11.16

kell 16.30

       17.15

      

ISADEPÄEVA PIDU

 

1.    rühm

4.    rühm

Näitus: Fotonäitus ISSIGA KOOS…

(fotod alates 7. nov)

Tervistav hommikupuder isadele.

Õp. Elvi

 

Õp. Jana, Tagi

Õp. Merike, Aive

 

 

 

 

 

 

Neljapäeval,

10.11.16

kell 16.30

       17.30

ISADEPÄEVA PIDU

      

2.    rühm

3. rühm

Näitus: Fotonäitus ISSIGA KOOS …

(fotod alates 7. nov.)

Tervistav hommikupuder isadele.

Õp. Elvi

 

Õp. Janika, Merle

Õp. Ülle, Hedi

 

 

 

 

Neljapäeval,

10.11.16

kell 11.00

MARDIPÄEV

(lähme marti jooksma)

Õp. Elvi, Helju

 

 

 

 

 

 

 

 

Neljapäeval,

24.11.16

kell 09.45

       10.20

KADRIPÄEV

(kadrikostüümid)

MURUMUNAD, MÜRAKARUD

RÕÕMURULLID, TÄHEPÜÜDJAD

Kadriema

õp.

 

 

 

Esmaspäeval,

28.11.16

1.ADVENDIKÜÜNLA

SÜÜTAMINE

4.rühm

 

 

Reedel,

02.12.16

Täna ilma õpetajateta!

Rühmades lastevanemad.

 

 

 

Esmaspäeval,

05.12.16

kell 09.45

2. ADVENDIKÜÜNLA SÜÜTAMINE

3. rühm

 

 

 

 

Teisipäeval,

06.12.16

PÄKAPIKUJOOKS

Kella 16.30 – 19.00

 

 

 

 

Esmaspäeval,

12.12.16

kell 09.45

3. ADVENDIKÜÜNLA SÜÜTAMINE

2. rühm

 

 

 

 

Kolmapäeval,

14.12.16

kell 9. 45

PÄKAPIKKUDE TÖÖTUBA

(Osalustasu 2.00 eurot)

Õpetajad

 

 

Esmaspäeval,

19.12.16

kell 09.45

4. ADVENDIKÜÜNLA

SÜÜTAMINE

1. rühm

 

 

 

 

 

 

 

 

E. 19.12.16

Kell 17.00

T. 20.12.16

Kell 17.00

K. 21.12.16

Kell 17.00

N. 22.12.16

kell 17.00

JÕULUPEOD:

MURUMUNAD

 

MÜRAKARUD

 

RÕÕMURULLID

 

TÄHEPÜÜDJAD

Õp. Elvi

Õp. Jana, Tagi

 

Õp.Janika,Merle

 

Õp. Ülle, Hedi

 

Õp. Merike, Aive

 

 

 

Kolmapäeval,

21.12.16

TOOMAPÄEV

(Lumelaternate süütamine)

Õpetajad

 

 

Reedel,

30.12.16

kell 10.00

2016. aasta

LÕPULAULUD/ LUULETUSED

Kollektiiv