Täname koostööpartnereid 2018/2019

23.09.2018

• Tallinna Linnavalitsust ja Tallinna Haridusametit lasteaiale eraldatud rahalise toetuse eest olemasoleva programmsüsteemi „Toiduained” täienduste tegemiseks.
  • Kristiine LOV abi eest murdunud puu eemaldamisel.
  • Kristiine LOV liikluskalendrite eest.
  • Maanteeametit liiklusteemaliste õppevahendite eest.
  • K.B. Passage OÜ suuremõõtmelise joonistuspaberi eest.
  • Firma Playmobil Playmobil mänguasjade eest.
  • Päästeameti Lilleküla komandot, kes viis läbi koolitusprojekti „Tulest targem”.
  • Ettevõtluse Arendamise Sihtasutust lasteaiale eraldatud kappide ja kontoritarvete eest.
  • Victoria-Elisabeth´i isa Knut-Erikut kappide ja kontoritarvete transportimise eest Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest lasteaeda.
  • Harriet´i ja Karel Mark´i isa, kes aitas rühmatoa kappide uksi paigaldada.
  • Tugevaid isasid, kes abistasid mööbli transportimisel lasteaias:                           Victoria-Elisabeth´i isa Knut- Erik,
    Katerina isa Leonid.
  • Daniel A. isa Aleksei´d, kes abistas liiva vedamisel lasteaia õuealal.
  • Stella ema Triinu, kes aitas kasta kastpeenraid suveperioodil lasteaias.
  • Ran´i isa Veiko´t, kes uuendas liivaala puidust piirdeid.
  • Suur aitäh Elise Amanda ja Gerda Marleeni isa Alar´ile, kes juhendas Tallinna Ehituskooli õpilasi puidust õuemaja ehitamisel.
  • Suur aitäh Tallinna Ehituskooli õpilastele õuemaja ehitamise eest lasteaia hoovi.
  • Suur aitäh Eriku isa Marti´t, kes korraldas ja viis läbi Tallinna Mutionu Lasteaias praktilise evakuatsiooniharjutuse.
  • Abivalmis emasid-isasid laste riietamisel ja kostümeerimisel mängupidudeks „Sügisel on sünnipäev”, „Muinasjutu-mängupidu” ja vanavanemate mängupeoks.
  • Kõiki peresid, kes koos lastega võtsid osa Mutionu Lasteaia I sügislaadast.
  • Suur aitäh kõikidele peredele ja õpetajatele, kes tõid Mutionu Lasteaia I sügislaadale hoidiseid, moose, sügisande, küpsetisi ja muud laadakaupa.
  • Kõiki emasid-isasid, kes tõid „Sajajalgse” võileiva jaoks kattematerjale.
  • Mutionu Lasteaia I sügislaadal müügiletis olemise eest:                                           Harriet Sofia ema Gerli´t,
    Robert´i ema Alina´t,
    õpetaja Ülle´t.
  • Revo ja Jasna perekondasid mänguasjade eest.
  • Eva ja Arturi perekondasid joonistuspaberi eest.
  • Maria perekonda mängude ja mänguasjade eest.
  • Nora perekonda puslemängude ja mänguasjade eest.
  • Nora Mirelli ja Sten Tristan´i perekonda joonistuspaberi eest.
  • Miia Hanna perekonda puhastus- ja hooldusvahendite eest.
  • Lily Isabella perekonda kohvimasina eest.
  • Haraldi ja Isabella perekonda mänguasjade eest.
  • Henry Pauli perekonda puhastusvahendite eest.
  • Miamarii perekonda plastmassist õuetoolide eest.
  • Carolina perekonda lasteraamatute eest.
  • Lenne peret mänguasjade eest.
  • Stella perekonda joonistuspaberi ja värvilise paberi eest.
  • Märd´i vanematele, kes muretsesid Mutionu Lasteaeda lastele sünnipäevarosetid.
  • Heleene perekonda matemaatilise mängu eest.
  • Miia Hanna, Kerd´i, Carolina, Reesi, Siimu ja Hugo vanemaid ning vanavanemaid, kes tõid lasteaeda lastele puu- ja köögivilju söömiseks.

Tänulik Mutionu Lasteaed