2020/2021 II poolaasta sündmustekalender

26.01.2021

 

AEG

ÜRITUS

VASTUTAJA

K 06.01
09:15 1. rühm 
09:35 2. rühm         10:00 4. rühm 10:30 3. rühm  

MÄNGUPIDU
„UUEL AASTAL UUE HOOGA“                         
(Kuuse ärasaatmine, päkapiku- ja jõululaulud, luuletused, tantsud,
päkapikumütsid)

Õp. Elvi

T 19.01
kell 10:00 4. rühm

LIIKLUSKOOLITUS ÕUES  
„Liiklusohutus“

Tagi, Noorsoo-politseinik S. Sepa Politsei- ja Piirivalveametist

R 22.01
kell 10:00

TEATRIHOMMIK ÕUES                 Etendus „Puhtu ja Mustu“

Onu Ervini Lasteteater

02., 03

TALVINE PEREPÄEV   
Talvine sportlik tegevus koos peredega  
Üritus jäi ära!

Õp. Regina, Mutionu Lasteaia pere

N 11.02
I kell 9:30         
III kell 9:50       
II kell 10:25       
IV kell 11:00               

MÄNGUPIDU
„HIINA LATERNAPIDU“
     
(Looma-aasta alguse tähistamine,
kostüümid, peakatted)         

Õp. Regina

T 16.02
I kell 9:30         
III kell 9:50       
II kell 10:25      
IV kell 11:00               

MÄNGUPIDU
„SPORDIMÄNGUD SÕBER KARUGA“
(Külas „Kiusamisest vabaks!“ programmi lillat värvi Sõber Karu,
riietus punane)                  

Õp. Regina

E 22.02
kell 10:45 – 11:45

EESTI VABARIIK 103 ÕUES
Rivistus, paraad, esinemine, sportlikud tegevused kaitseliitlaste ja naiskodukaitsjate juhendamisel, ühispildistamine

Kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad, õp. Elvi, Mutionu Lasteaia pere

K 10.03
III kell 10:30

Emakeelepäevale pühendatud LUULEHOMMIK                   
„Eesti keele kaunis kõla“

Õp. Elvi, III rühm, lastevanemad

R 12.03
IV kell 10:00

Emakeelepäevale pühendatud LUULEHOMMIK                   
„Eesti keele kaunis kõla“
Üritus lükkus edasi!

Õp. Elvi, IV rühm, lastevanemad

N 25.03
kell 16:30

XVIII (18.) MUTIONU TEATRIÕHTU peredele ÕUES Üritus jääb ära!
Rühmade etenduste videod saadetakse lastevanematele.       

Mutionu Lasteaia pere

R 26.03
kell 10:00

TEATRIHOMMIK ÕUES                  Etendus „Siili kasukas“
Üritus lükkus maikuusse!

Onu Ervini Lasteteater

E 05.04
10:30 1. rühm  10:45 2. rühm         11:05 4. rühm 11:30 3. rühm  

MUNADEPÜHA   
MÄNGUPIDU
„TIBUKESE UNENÄGU“
Õuesõppemajas

Õp. Elvi, rühmaõpetajad

K 28.04  
kell 10:30 

TALGUHOMMIK                           

Mutionu lasteaia personal ja lapsed

E 03.05    
10:00 4. rühm

LINNULAULUHOMMIK 
Lasteaia õuealal

Tagi, ornitoloog P. Veedla

T 04.05    
10:00 2. rühm
10:30 1. rühm

KEVADINE SPORDIPÄEV 
Lasteaia õuealal

Õp. Regina, rühmaõpetajad

K 05.05 –
R 07.05            

„KINGITUS EMALE“
Emadele ja vanaemadele üllatuste tegemine

Rühmaõpetajad

K 05.05 –            
R 28.05

LASTE KUNSTITÖÖDE NÄITUS  
Õuesõppemajas

Rühmaõpetajad

N 06.05           10:00 4. rühm

KEVADINE SPORDIPÄEV 
Hipodroomil

Õp. Regina, rühmaõpetajad

R 07.05
10:00 4. rühm   10:45 3. rühm

ESMAABIKOOLITUS ÕUES/TOAS
„PUNASE RISTI PÄEV“

Tagi, EPR Tallinna Selts

T, 11.05
kell 9:45 – 11:45

TALLINNA MUTIONU LASTEAIA JUUBELISÜNNIPÄEV „60“ ÕUES TEATRIHOMMIK
Etendus „Siili kasukas“
ÕUESÕPPEPÄEV
Lastele tegevused keskustes
ÕNNE SOOVIME SUL“
laulud, tantsud, mängud, üllatused

Onu Ervini Lasteteater, õp. Elvi, rühmaõpetajad

N 13.05           10:00 3. rühm

KEVADINE SPORDIPÄEV 
Hipodroomil

Õp. Regina, rühmaõpetajad

K 19.05
kell 9:30 3. rühm

PRIA PROJEKT                           
Kadarbiku talus             

Tagi, 3. rühm, R. Ruuder ja GoBus, Kadarbiku talu

N 20.05
kell 9:30 4. rühm

PRIA PROJEKT                           
Kadarbiku talus             

Tagi, 4. rühm, R. Ruuder ja GoBus, Kadarbiku talu

K 26.05
kell 10:30

TÄHEPÜÜDJATE RÜHMA ESINEMINE RÜHMAKAASLASTELE

Õp. Elvi, 4. rühm            

T 01.06               kell 10:30  

II TALLINNA LASTEAEDADE LAULUPIDU                               „Meie lapse laulupai“ õues
I osa Laulupidu
Rongkäik, tähepüüdjate esinemine
II osa Ühistantsud – mängud
Osalevad kõik rühmad
III osa Teeme lapsele pai             

Tallinna Haridusamet, õp. Elvi, Mutionu Lasteaia pere

L 12.06
kell 12:00

4. RÜHMA LÕPUPIDU

Õp. Elvi, 4. rühm