Täname koostööpartnereid 2020/2021

22.10.2020

• Tallinna Linnavalitsust ja Tallinna Haridusametit lasteaiale eraldatud rahalise toetuse eest Rõõmurullide rühma toidubloki sanitaarremondiks.
• Kristiine LOV seinakalendrite eest.
• Kristiine LOV´t, kes õnnitles Tallinna Mutionu Lasteaia kollektiivi õpetajate päeva puhul magusa üllatusega.
• Katerina isa Leonid´i, kes aitas pesta lasteasutuse aknaid.
• Svetlana perekonda, kes aitas pesta lasteasutuse aknaid.
• Õpetaja Grete-Sylviat, kes aitas transportida erinevaid kalendreid lasteaeda.
• Aitäh Agata ja Arturi isa Rolandile ning õpetaja Hedi abikaasa Peedule, kes paigaldasid ronimisseina alla turvaaluse kummimattidest.
• Suur aitäh Grete ja Gerdi ema Kadri Britt´ile Mutionu mudaköögi idee ja organiseerimise eest.
• Suur aitäh Elise Amanda ja Gerda Marleeni isa Alar´ile, kes juhendas Tallinna Ehituskooli õpilasi puidust Mutionu mudaköögi ehitamisel.
• Suur aitäh Tallinna Ehituskooli õpilastele ja lapsevanem Alarile Mutionu mudaköögi ehitamise eest lasteaia hoovi.
• Aitäh Grete ja Gerdi ema Kadri Britt´ile, kes aitas sisustada Mutionu mudakööki.
• Suur aitäh Tallinna Mutionu Lasteaia hoolekogu esimees Grete ja Gerdi ema Kadri Britt, kes korraldas tasuta liiva toomist lasteaia õuealale.
• Suur aitäh Kopakutt Heikile toetuse ja liiva kohale toomise eest lasteaeda.
• Õpetaja Marge ja Merle, lapsevanem Kaido ning Mürakarude, Rõõmurullide ja Tähepüüdjate rühma lapsed, kes abistasid liivaveo juures.
• Suur aitäh Rico ema Sigrid, kes organiseeris ja transportis trükikojast paberit lasteaeda.
• Õpetaja Grete-Sylvia, Merike ja Merle, kes abistasid paberi paigutamisel lasteaias.
• Suur aitäh Rico isa Andresele, kes aitas vahetada lasteasutuses välisvalgustust.
• Lasteaia vilistlase Hugo vanaisale laste turvaistmete ja jalgrattatooli eest.
• Abivalmis emasid-isasid laste riietamisel ja kostümeerimisel mängupidudeks „Sügis saabus“, „Mängupidu Kukega“, mardijooksuks, teatrifestivaliks „Kanutiaia Kann“, kadrikarnevaliks.
• Lapsevanemaid, kes on toonud lasteaeda kodumaiseid puuvilju:
Romek Arturi ja Nora pere.
• Kert´i perekonda mänguasjade eest.
• Õpetajaabi Enele ohutuslindi eest.
• Õpetaja Merikesele raamatu „Pingviin ja salapärased jalajäljed“ eest.

Tänulik Mutionu Lasteaed